Co nas wyróżnia?

Pisemna gwarancja na wykonane instalacje, serwis pogwarancyjny oraz kompleksowa oferta i fachowa obsługa, to najważniejsze elementy wyróżniające naszą firmę.

Należymy do grona tych firm, które mogą poszczycić się wieloletnią współpracą ze swoimi Klientami. Nasi Partnerzy biznesowi oraz odbiorcy naszych usług, polecają nas innym i sami wracają z zapytaniami ofertowymi przy okazji kolejnych realizacji. Dzieje się tak dlatego, ponieważ od lat działamy wg najwyższych standardów biznesowych, takich jak: rzetelność, zaufanie i profesjonalizm. Dla nas największym dobrem jest zadowolony z naszych usług Klient, który zleca nam kolejne prace i/lub zachwala nasze usługi innym odbiorcom.

Pisemna gwarancja na wykonane usługi

To nie tylko „kawałek papieru”, umożliwiający naszym Klientom egzekwowanie od nas swoich praw. To także obietnica skutecznego, szybkiego i fachowego usunięcia ew. usterki, powstałej w okresie gwarancyjnym. Niezależnie czy dot. to gwarancji montażowej czy producenckiej. W sytuacjach, gdzie nie wszystko idzie gładko, my nie pozostawiamy naszych Klientów bez opieki i pomocy. Wykorzystując własne ekipy instalatorów lub swoje kontakty z producentami materiałów, prowadzimy od początku do końca cały proces reklamacyjny.

Serwis pogwarancyjny

Działając od lat na rynku, wielokrotnie byliśmy proszeni o wymianę lub naprawę elementu lub całości zużytej podłogi. Nic w końcu nie trwa wiecznie, a materiały (nawet najlepszej jakości) ulegają naturalnemu zniszczeniu. W takich sytuacjach, wykorzystując nasze relacje i doświadczenie, zapewniamy naszym Klientom dostęp do oryginalnych materiałów oraz ich wymianę, jeśli tylko dany producent ma je jeszcze w ofercie.

Kompleksowa oferta

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem oraz partnerem handlowym wiodących producentów wykładzin oraz chemii budowlanej. Naszych Klientów zaopatrujemy w produkty takich firm jak: Tarkett, Gerflor, Fatra, Grabo, Shaw, Paragon,  Desso, Polyflor, Forbro, Gamrat, Modulyss, Balta, Armstrong czy Uzin i Murexin. Nasza oferta, to niemal nieskończone bogactwo wyboru zarówno materiałów jak i wzorów wykładzin. Współpraca z największymi producentami wykładzin na świecie, pozwala nam na zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. W stałej ofercie posiadamy wykładziny elastyczne PCV, wykładziny specjalistyczne: antypoślizgowe, elektrostatyczne, wykładziny naturalne Linoleum, panele winylowe LVT, wykładziny dywanowe w płytkach i rolkach, wykładziny flokowane Flotex oraz podłogi i nawierzchnie sportowe.

Fachowa obsługa

Nasza ekipa monterska to zgrany, fachowy i profesjonalny zespół montażystów – posadzkarzy z długoletnim doświadczeniem w branży.
Instalujemy wykładziny i podłogi w budynkach użyteczności publicznej takich jak: szkoły, przedszkola, szpitale, urzędy, domy opieki, hale sportowe, a także w obiektach typu: hotele, biura, restauracje, galerie handlowe, cluby fitness i w wielu innych. Prace instalatorskie wykonujemy zawsze z najwyższą starannością i przy użyciu najwyższej klasy sprzętu. Nasi profesjonalnie wyszkoleni instalatorzy, dbają o jakość i estetykę wykonanych prac.
LEAVE A REPLY